O nás

Kdo jsme

Jsme parta nadšených sledovatelů politiky, kteří se již několik let podrobně zabývají politickým děním v Česku i v zahraničí. Postupem času jsme objevili sázky na volby, které nám učarovaly a tak jsme se rozhodli vytvořit místo, kde najdete přehledné informace o možnostech sázení na volby ve všech licencovaných sázkových kancelářích v Česku.

Co u nás najdete

Na našem webu sazkynavolby.cz najdete přehled voleb v Česku a ve světě, na které si můžete vsadit u licencovaných sázkových kancelářích. Přinášíme vám aktuální kurzy na volby, kompletní informace o volbách či tipy na sázky. Dozvíte se u nás postup, jak se registrovat u sázkových kanceláří, jaké bonusy můžete získat a jak si vsadit tiket.

Kromě toho u nás najdete obsah z oblasti politiky, aktuální preference a průzkumy, výsledky předchozích voleb a další informace, které vám mohou pomoci správně se rozhodnout při sázení. Chceme vám ukázat, jak si vsadit na volby bezpečně a zodpovědně a užít si při tom zábavu, při které nehrozí žádná větší ztráta vašich peněz.

Kontakt

Prevádzkovateľom webu sazkynavolby.cz je spoločnosť:

Gamebro s.r.o.
Rybná 716/24, 110 00 Praha – Staré Město, Česká republika

IČO: 08961859
DIČ: CZ08961859

E-mail: affil.job@gmail.com

Podmínky užívání

Veškeré informace uvedené na stránkách Sazkynavolby.cz mají pouze informační a zpravodajský charakter a za jejich správnost neručíme. Vzhledem k těmto skutečnostem je vyloučena jakákoliv odpovědnost provozovatele za újmu jakéhokoliv charakteru, například za vznik škody, jež by uživateli vznikla z uvedených informací (mimo jiné v důsledku spoléhání na jejich správnost).

Důležité odkazy