Volby v Maďarsku 2022 – nejlepší kurzy na parlamentní volby

Parlamentní volby v Maďarsku 2022 se uskuteční 8. dubna. Přinášíme vám přehled kandidátů, kurzovou nabídku i volební průzkumy a preference.

Volby v Maďarsku 2022 přehled

Maďarsko volby do parlamentu 2022

Maďarsko volby do parlamentu 2022 čekají ve stejný den, kdy se uskuteční i „Referendum o ochraně dětí“ týkající se otázky zobrazování LGBT+ komunity ve vzdělávání a médiích.

Termín8. dubna 2022
Trvání mandátu4 roky
Předchozí vítěz volebFidesz (rok 2018)
Hranice pro získání mandátu5 % hlasů (10 % pro koalice)
Kde si vsadit na výsledkyTipsport, Chance, Fortuna

Parlamentní volby v Maďarsku 2022 kandidáti

Nejvýraznějšími kandidáty ve volbách jsou dvě koalice: Fidesz/Křesťanskodemokratická lidová strana vedena Viktorem Orbánem a Sjednocení pro Maďarsko.

Fidesz-KDNPVsadit
Sjednocení pro MaďarskoVsadit
Naše vlastVsadit
MKKPVsadit
Strana normálního životaVsadit
Hnutí řešeníVsadit
Maďarská liberální stranaVsadit
Maďarská dělnická stranaVsadit
ReforMerekVsadit
Občanská odpověďVsadit
Ano solidaritěVsadit
Volnerova stranaVsadit

Maďarsko volby do parlamentu 2022 favoriti

Favority na vítěze jsou, Fidesz-KDNP, jejichž lídrem je současný premiér Viktor Orbán, a Sjednocení pro Maďarsko. Jedná se o volební koalice složené z více stran.

Fidesz už ale není tak silný, jak býval, a opoziční koalice v uplynulých komunálních volbách dosáhla dobrý výsledek, což zvyšuje jejich šance na vítězství pro parlamentní volby v Maďarsku 2022.

 ✅ Vsaďte si na maďarské volby ›

Kurzy na parlamentní volby v Maďarsku 2022

Kurzy na jednotlivé strany v maďarských parlamentních volbách zatím nebyly vypsány. Vše pro vás budeme aktualizovat.

KANDIDÁTKURZ
Fidesz-KDNP
Sjednocení
Naše vlast
MKKP
Strana normálního života
Hnutí řešení
Liberální strana
Dělnická strana
ReforMerek
Občanská odpověď
Ano solidaritě
Volnerova strana

Volby v Maďarsku 2022 průzkum

Podle průzkumů by volby v Maďarsku vyhrála jedna z koalic Fidesz/KDNP a Sjednocení pro Maďarsko. Přehledný graf zprůměrovaných preferencí najdete například na portálu Europe Elects.

Maďarsko volby do parlamentu 2022 preference

Preference nejfavorizovanějších stran v maďarských volbách se pohybují. V roce 2021 měla dlouhodobě největší potenciál koalice Sjednocení v čele s Péterem Márki-Zayem, ale Fideszu Viktora Orbána se znovu podařilo získat mírný náskok.

Kurzová nabídka na maďarského premiéra 2022

Kurzovou nabídku na maďarského premiéra pro rok 2022 zatím neznáme.

Tipsport kurzy300 Kč bez vkladuBONUS
Betano kurzy350 Kč za ověření účtuBONUS
Chance kurzy200 Kč zdarmaBONUS
iFortuna kurzy600 Kč bez rizikaBONUS

Maďarsko Orbán kurzy na premiéra

Současný premiér Viktor Orbán a jeho strana Fidesz od roku 2021 doběhla náskok opoziční koalice Sjednocení. Je tak mírným favoritem na premiéra, ale vsadit si na něj v součanosti nemůžete, jelikož kurzová nabídka zatím nebyla vypsána.

 ✅ Tipujte maďarského premiéra ›

Maďarsko volby do parlamentu 2022 Tipsport

Tipsport zatím nezveřejnil kurzovou nabídku pro parlamentní volby v Maďarsku 2022. Vsadit si ale můžete na jiné politické, společenské nebo sportovní události.

K sázení u Tipsportu stačí pouze registrace. Za tu rozdává Tipsport bonus 150 Kč zdarma na další sázení.

 Sázejte u Tipsportu ›

Volby v Maďarsku 2022 Chance sázky

Ani sázková kancelář ještě nevypsala kurzy pro sázky na parlamentní volby v Maďarsku 2022. Zatím se ale můžete podívat na kurzy pro české Prezidentské volby 2023. Víte, kdy volit prezidenta?

Sázet u Chance můžete za obdobných podmínek, jaké platí u Tipsportu. To znamená, že stačí, abyste si zde vytvořili účet. I u Chance za registraci získáte lákavý bonus – až 200 Kč zdarma!

 Sázejte u Chance ›

Parlamentní volby v Maďarsku Fortuna kurzy

Na kurzy pro parlamentní volby v Maďarsku ještě stále čekáme i v případě Fortuny. Tato sázková kancelář ale už vypsala kurzovou nabídku na franmcouzské prezidentské volby 2022, které proběhnou skoro ve stejnou dobu.

Ano, je to tak. I u Fortuny můžete po registraci získat peníze. Jedná se o vstupný bonus ve výši až 900 Kč.

 Sázejte u Fortuny ›

Kdo je Orbán

Viktor Orbán je současný a nejdéle sloužící maďarský premiér a předseda vládní strany Fidesz. Předsedou vlády je od roku 2010, ale tuto funkci jednou zastával již v letech 1998–2002.

Prezentuje se jako nacionalistický politik a odpůrce evropské integrace. Období jeho vlády bývá kvůli označováno jako odklon od demokracie v Maďarsku.

Je zajímavostí, že Orbán a strana Fidesz původně stáli ve středopravé části politického spektra a vyznačovali se liberálními, proevropskými a reformistickými názory. Pod jeho vedením se ale strana vyprofilovala v populistické a národně konzervativní seskupení.

 ✅ Vsaďte si na Orbána ›

Maďarsko volby do parlamentu 2018

Poslední maďarské volby do parlamentu proběhly v roce 2017 a vítězně z nich vyšla strana Fidesz, díky čemuž se Viktor Orbán mohl opět stát premiérem.

Je ale možné, že v těchto volbách utrpí těsnou porážku od opoziční koalice stejně, jak tomu bylo v případě českých parlamentních voleb 2021.

Zdroje: cts.eu, Tipsport.cz, Fortuna.cz, Chance.cz, Wikipedia

Najnovšie články